Tag: Terminliste

26
aug

Terminliste 2019

Dette er den foreløpige terminlista for 2019.

Ta kontakt på svomming@rogsk.no dersom det er feil i lista.

DatoStevneBassengArrangør
12.-13. januarHaugaland Kraft OpenKarmøyhallenKarmøy SK
26. - 27. januarVannpolo serieHetlndshallenStavanger vannpolo Klubb
25.-27. januar (?)Skagerrak swimAquaramaKSA
2. - 3. februarHaugesund Avis OpenHaraldshallenHaugesund SK
16.-17. februarHundvåg OpenHundvåg svømmehallStavanger Sk
17. februarRIL-kruttenRandaberghallenRandaberg IL Svømming
23.-24. februarLÅMØ-kvalikBryne SymjehallBryne SK
15.-17. marsLÅMØ VestKarmøyhallenKarmøy SK
21. marsSSK-SkolesvømmestevneHundvåg svømmehallStavanger SK
23. marsSSK-rekruttenHundvåg svømmehallStavanger SK
31. marsSola OpenDysjalandshallenSola SK
7. aprilKSSK-RekruttstevneKlepphallenKlepp SSK
5. - 7. aprilBergen Swim FestivalADO-arenaBergensvømmerne
26. - 27. AprilNSF idrettstingThon Hotel Oslo AirportNSF
26. - 28. AprilKompetansehelgaThon Hotel oslo airportNSF
12. - 15. aprilStockholm OpenEriksdalsbadetStockholm
13. - 22 . aprilPÅSKE
27.- 28. aprilSandnessprintenGiskehallenSandnes SLK
24.- 26. maiStavanger OpenStavanger SvømmehallStavanger Sk
14. - 16. juniAquarama OpenAquaramaVågsbygd SLK
8.-10. juniÅMKlepp svømmehallRogaland SK
22. juniSSk sommerstevneHundvåg svømmehallStavanger SK
4. - 7. JuliNM-LangbaneDrammen Drammen SK
25. augustGamlingen bassengfestivalGamlingenSK Frisinn
6. - 8. SeptemberTrener/lederkonferansenOsloNSF
14. - 15. septemberArabersvømHaraldshallenHaugesund SK
27. - 29. septemberSSK-kvaliken Stavanger svømmehall Stavanger SK
28. septemberBryne rekruttstevneBryne symjehallBryne SK
6. - 13. oktoberHøstferie
17. - 20. oktoberUM
27. oktoberSandneskruttenRiskahallenSandnes SLK
1. - 3. novemberNordsjøstevnetStavanger svømmehallRogaland SK
9. - 10. novemberKSSK Open Klepp svømmehallKlepp SSK
14. - 17. novemberJr./Sr. NM kortbaneStavanger svømmehallStavanger SK
23. novemberSSK rekruttenHundvåg svømmehallStavanger SK
4. - 7. DesemberEM kortbaneGlasgowSkottland
7. desember JulerekruttenHundvåg svømmehallSK Frisinn
8. desemberJulesprintenHundvåg svømmehallSK Frisinn
22
mar

Høringsutkast Terminliste 2019

Vedlagt finner dere en presentasjon som viser arbeidet som terminlisteutvalget i kretsen har gjort til nå.

I presentasjonen er det også lagt ved et førsteutkast til terminliste for 2019.

Tilbakemeldinger er ønskelig så snart som mulig, og senest uka etter påsken 2018. Utvalget vil ha nytt møte rett over påsken.

Send tilbakemeldinger til leder av utvalget Marion Degerstrøm (mdegerst@outlook.com)

Presentasjonen gjennomgått på kretstinget 2018

 

 

24
aug

Terminliste 2018

Dette er terminlista for 2018. Ta kontakt dersom det er feil i lista.

Last ned PDF.

DatoStevneBassengArrangør
13.-14. januarHaugaland Kraft OpenKarmøyhallenKarmøy SK
20.-21. januarLÅMØ-kvalikBryne SymjehallBryne SK
26.-28. januarSkagerakswimAquaramaKSA
4. februarMadla - RekruttstevneKvernevik SvømmehallMadla SK
9.-11. februarLÅMØ VestBergen - ADOArna, BSC, BS, BS-LK, Delfana, Vestkant og Åstveit
25. februarRIL-kruttenRandaberghallenRandaberg IL Svømming
24.-25. februarHundvåg OpenHundvåg svømmehallSstavanger SC
2.-4. marsNM-mastersAltaAlta Masters
14. marsSSC-SkolesvømmestevneHundvåghallenStavanger SC
10. marsSSC-rekruttenHundvåg svømmehallStavanger SC
10.-11. marsTripp, trapp 2DysjalandshallenPingvinen SK
15.-18. marsNM-kortbaneNadderudhallenBærumssvømmerne
18. marsSola OpenDysjalandshallenSola SK
25. mars - 2 . aprilPÅSKE
6.-8. aprilÅMLamberseterLamberseter SLK
8. aprilKSSK-RekruttstevneKlepphallenKlepp SSK
13.-15. aprilBergen Swim FestivalADO-arenaBergensvømmerne
13.-15. aprilKompetansehelgaOSLONSF
28.- 29. aprilSandnessprintenGiskehallenSandnes SLK
26. - 27. maiHaugesund Avis OpenHaraldshallenHaugesund SK
2.- 4. juniAquarama OpenAquaramaVågsbygd SLK
8.- 10. juniStavanger OpenKvernevik SvømmehallMadla SK
17. juniSSC sommerstevneHundvåg svømmehallStavanger SC
21. juniSiste skoledag før sommeren
7.- 8. juliNordisk UM
12.- 15. juliNM-LangbaneTøyenbadetLambertseter Svømmeklubb, Oslo Idrettslag, Sportsklubben Speed
3. - 9. augustEM-LangbaneGlasgow, Skottland
18. augustNM-Open waterVågen StavangerRogaland Svømmekrets
26. augustGamlingen bassengfestivalGamlingenSK Frisinn
1. - 2. septemberÅM - samlingTBARSK
31.8. - 2.9.Trener/lederkonferansenOsloNSF
15.-16. septemberArabersvømHaraldshallenHaugesund SK
23. septemberKarmøyrekruttenKarmøyhallenKarmøy SK
29. septemberBrynerekruttstevneBryneBryne SK
30. septemberÅpent stevne Bryne Bryne SK
8.-12. oktoberHøstferie
19.-21. oktoberSSC-kvaliken Hundvåg svømmehall Stavanger SC
28. oktober SandnesrekruttenRiskahallenSandnes SLK
2.-4. novemberNordsjøstevnetAquaramaRogaland Svømmekrets
10.-11. novemberKSSK Open KlepphallenKSSK
15.-18. novemberNM-jr. - UM HolmenhallenAsker SK
25. novemberHSK-rekruttstevneHaraldshallenHaugesund SK
8. desember JulerekruttenHundvåg svømmehallSK Frisinn
9. desemberJulesprintenHundvåg svømmehallSK Frisinn
11. - 16. desemberVM-kortbaneHangzhou, Kina
13
jul

Planlegging av terminliste 2018

Nedenfor kan du laste ned referat fra planleggingsmøtet fra 06.06.2017.

 

Last ned dokumentet her.

28
sep

Terminliste 2017

Da er terminlista for 2017 klar.

DatoStevneBassengArrangør
7.-8. januarHaugaland Kraft OpenKarmøyhallenKarmøy SK
21.-22. januarLÅMØ-kvalikBryne SymjehallBryne SK
27.-29. januarSkagerakswimAquaramaKSA
29. januarMadla - RekruttstevneKvernevik SvømmehallMadla SK
28.-29. januarNM-runde VannpoloStavanger svømmehallSVK
10.-12. februarLÅMØ VestFørdeFørde IL
19. februarHundvåg OpenHundvåg svømmehallStavangerklubbene
19. februarRIL-rekruttRandaberghallenRandaberg IL
11.-12. marsHaugesund Avis OpenHaraldshallenHaugesund SK
12. marsHSK-rekruttstevneHaraldshallenHaugesund SK
12. marsMulig stupestevneDysjalandshallenPingvinen SK
16.-19. marsNM-kortbaneADO-arenaBergensklubbene
19. marsKSSK-RekruttstevneKlepphallenKlepp SSK
26. marsSola OpenDysjalandshallenSola SK
23. marsSSC-SkolesvømmestevneHundvåg svømmehallStavanger SC
25. marsSSC-rekruttenHundvåg svømmehallStavanger SC
24.-26. marsNM-MastersKongstenhallen FredrikstadKongstensvømmerne
21.-23. aprilÅMLevangerLevanger SLK
29.-30. aprilSandnessprintenGiskehallenSandnes SLK
5.-7. maiBergen Swim FestivalADO-arenaBergensvømmerne
2.-4. juniAquarama OpenAquaramaVågsbygd SLK
9.-11. juniStavanger OpenKvernevik SvømmehallMadla SK
8.-11. juliNM-LangbanePirbadetNTNUI og TSLK
25. juniSommeravslutningsstevneHundvågSSC
27. augustGamlingen bassengfestivalGamlingenAlle klubber i Stavanger som er medlem av NSF
2. septemberStavanger Open WaterStokkavannetStavanger Open Water
16.-17. septemberArabersvømHaraldshallenHaugesund SK
23. septemberRekruttstevneBryne symjehallBryne SK
24. septemberKarmøyrekruttenKarmøyhallenKarmøy SK
24. septemberÅpent stevne Bryne Symjehall Bryne SK
23.-24. september LandsstevnetGjøvikGjøvik SK
1. oktoberAvlyst
20.-22. oktoberSSC-kvaliken Hundvåg svømmehall Stavanger SC
29. oktober SandnesrekruttenGiskehallenSandnes SLK
2.-5. novemberNordsjøstevnetAquaramaRogaland Svømmekrets
11.-12. novemberKSSK Open KlepphallenKSSK
16.-19. novemberNM-jr. - UM AquaramaKSA
25.-26. novemberTripp Trapp finalenDysjalandshallenStavanger SC
26. novemberHSK-rekruttstevneHaraldshallenHaugesund SK
2. desember JulerekruttenHundvåg svømmehallSK Frisinn
3. desemberJulesprintenHundvåg svømmehallSK Frisinn

Last ned PDF-fila her: Stevner 2017

 

MVh Rogaland svømmekrets v. Hans Olav Sandvoll