Dette er terminlista for 2018. Ta kontakt dersom det er feil i lista.

Last ned PDF.

DatoStevneBassengArrangør
13.-14. januarHaugaland Kraft OpenKarmøyhallenKarmøy SK
20.-21. januarLÅMØ-kvalikBryne SymjehallBryne SK
26.-28. januarSkagerakswimAquaramaKSA
4. februarMadla - RekruttstevneKvernevik SvømmehallMadla SK
9.-11. februarLÅMØ VestBergen - ADOArna, BSC, BS, BS-LK, Delfana, Vestkant og Åstveit
25. februarRIL-kruttenRandaberghallenRandaberg IL Svømming
24.-25. februarHundvåg OpenHundvåg svømmehallSstavanger SC
2.-4. marsNM-mastersAltaAlta Masters
14. marsSSC-SkolesvømmestevneHundvåghallenStavanger SC
10. marsSSC-rekruttenHundvåg svømmehallStavanger SC
10.-11. marsTripp, trapp 2DysjalandshallenPingvinen SK
15.-18. marsNM-kortbaneNadderudhallenBærumssvømmerne
18. marsSola OpenDysjalandshallenSola SK
25. mars - 2 . aprilPÅSKE
6.-8. aprilÅMLamberseterLamberseter SLK
8. aprilKSSK-RekruttstevneKlepphallenKlepp SSK
13.-15. aprilBergen Swim FestivalADO-arenaBergensvømmerne
13.-15. aprilKompetansehelgaOSLONSF
28.- 29. aprilSandnessprintenGiskehallenSandnes SLK
26. - 27. maiHaugesund Avis OpenHaraldshallenHaugesund SK
2.- 4. juniAquarama OpenAquaramaVågsbygd SLK
8.- 10. juniStavanger OpenKvernevik SvømmehallMadla SK
17. juniSSC sommerstevneHundvåg svømmehallStavanger SC
21. juniSiste skoledag før sommeren
7.- 8. juliNordisk UM
12.- 15. juliNM-LangbaneTøyenbadetLambertseter Svømmeklubb, Oslo Idrettslag, Sportsklubben Speed
3. - 9. augustEM-LangbaneGlasgow, Skottland
18. augustNM-Open waterVågen StavangerRogaland Svømmekrets
26. augustGamlingen bassengfestivalGamlingenSK Frisinn
1. - 2. septemberÅM - samlingTBARSK
7.-9. septemberTrener/lederkonferansenOsloNSF
15.-16. septemberArabersvømHaraldshallenHaugesund SK
23. septemberKarmøyrekruttenKarmøyhallenKarmøy SK
29. septemberBrynerekruttstevneBryneBryne SK
30. septemberÅpent stevne Bryne Bryne SK
8.-12. oktoberHøstferie
19.-21. oktoberSSC-kvaliken Hundvåg svømmehall Stavanger SC
28. oktober SandnesrekruttenGiskehallenSandnes SLK
2.-4. novemberNordsjøstevnetAquaramaRogaland Svømmekrets
10.-11. novemberKSSK Open KlepphallenKSSK
15.-18. novemberNM-jr. - UM HolmenhallenAsker SK
25. novemberHSK-rekruttstevneHaraldshallenHaugesund SK
8. desember JulerekruttenHundvåg svømmehallSK Frisinn
9. desemberJulesprintenHundvåg svømmehallSK Frisinn
11. - 16. desemberVM-kortbaneHangzhou, Kina

Comments are closed.