Tag: Terminliste

17
jan

Terminliste 2021

Vedlagt er terminlisten for 2021, oppdatert 12. august 2021.

Hilsen Styret

Terminlisteutkast 2021 versjon 12082021
11
nov

Terminliste 2020

Dette er den foreløpige terminlista for 2020.

Ta kontakt på svomming@rogsk.no dersom det er feil i lista.

DatoStevneBassengArrangør
3. - 5. januar LÅMØ samling
11.-12 januarHaugaland Kraft OpenKarmøyhallenKarmøy SK
10. - 12. januarNM seriehelgStavanger svømmehallStavanger vannpolo Klubb
24.-26. januarSkagerrak swimAquaramaKSA
1. - 2. februarSSK OpenStavanger svømmehallSSK
15.-16. februarLÅMØ-kvalikBryne SymjehallBryne SK
16. februarRekruttstevneRandaberghallenRIL
29. feb - 1. marsNordisk mesterskapStavanger svømmehallStavanger undervannsrugby
13.-15. marsLÅMØ Vest-AvlystFørdeFørde IL symjing
19. marsSSK-Skolesvømmestevne - AvlystStavangerStavanger SK
20. - 22. MarsNM Masters-AvlystStavanger svømmehallROMA
21. marsSSK-rekrutten -AvlystKvernevik svømmehallStavanger SK
28. - 30. marsBergen Swim Festival - AvlystADO-arenaBergensvømmerne
6. - 13 . aprilPÅSKE
19. aprilKSSK-Rekruttstevne-AvlystKlepphallenKlepp SSK
17. - 19. aprilKompetansehelga - AvlystThon Hotel Oslo AirportNSF
18. - 19. aprilTripp trapp 2-AvlystStavanger svømmehallStavanger Stupe Club (SSC)
18.- 19. aprilSandnessprinten-AvlystGiskehallenSandnes SLK
8.- 10. maiTechouse Open-AvlystStavanger SvømmehallStavanger Sk
30. mai -1. juniÅM-AvlystNordtvetSK Speed
5. - 7. juniAquarama OpenAquaramaVågsbygd SLK
20. juniSSk sommerstevneHundvåg svømmehallStavanger SK
2. - 5. juliNM-Langbane-AvlystADO Arena Arna SLK, BS, BSC, BS-LK, Delfana, VS og Åstveit
11. - 12. juliNordisk UM
23. augustGamlingen bassengfestivalGamlingenSK Frisinn
28.- 30. augustTrener/lederkonferansenThon Hotel Arena LillestrømNSF
12. - 13. septemberArabersvømHaraldshallenHaugesund SK
12. - 13. septemberTripp Trapp 3KlepphallenKSSK
20. septemberKarmøyrekruttenKarmøyhallenKarmøy SK
20. septemberBrynerekrutten - AVLYST PGA CORONABryne symjehallBryne SK
25. - 27. septemberSSK-kvaliken Stavanger svømmehall Stavanger SK
5. - 9. oktoberHøstferie
16. - 18. oktoberUM TromsøTromsø SK
25. oktoberSandneskruttenRiskahallenSandnes SLK
30. oktober - 1. novemberNordsjøstevnetStavanger svømmehallRogaland SK
12. - 15. novemberJr./Sr. NM kortbanePorsgrunnPoseidon
14. - 15. novemberKSSK Open Klepp svømmehallKlepp SSK
21. novemberSSK rekruttenHundvåg svømmehallStavanger SK
22. novemberHSK-rekruttenHaraldshallenHaugesund SK
27. - 29. novemberSandnes OpenIglemyrhallenSandnes SLK
5. desember JulerekruttenHundvåg svømmehallSK Frisinn
6. desemberJulesprintenStavanger svømmehallSK Frisinn