Dette er den foreløpige terminlista for 2012.

Ta kontakt på svomming@rogsk.no dersom det er feil i lista.

DatoStevneBassengArrangør
3. - 5. januar LÅMØ samling
11.-12 januarHaugaland Kraft OpenKarmøyhallenKarmøy SK
10. - 12. januarNM seriehelgStavanger svømmehallStavanger vannpolo Klubb
24.-26. januarSkagerrak swimAquaramaKSA
1. - 2. februarSSK OpenStavanger svømmehallSSK
15.-16. februarLÅMØ-kvalikBryne SymjehallBryne SK
16. februarRekruttstevneRandaberghallenRIL
29. feb - 1. marsNordisk mesterskapStavanger svømmehallStavanger undervannsrugby
7. marsSola rekruttDysjalandshallenSola SK
8. marsSola OpenDysjalandshallenSola SK
13.-15. marsLÅMØ VestFørdeFørde IL symjing
19. marsSSK-SkolesvømmestevneStavangerStavanger SK
20. - 22. MarsNM MastersStavanger svømmehallROMA
21. marsSSK-rekruttenKvernevik svømmehallStavanger SK
28. - 30. marsBergen Swim FestivalADO-arenaBergensvømmerne
6. - 13 . aprilPÅSKE
19. aprilKSSK-RekruttstevneKlepphallenKlepp SSK
17. - 19. aprilKompetansehelgaThon Hotel Oslo AirportNSF
18. - 19. aprilTripp trapp 2Stavanger svømmehallStavanger Stupe Club (SSC)
18.- 19. aprilSandnessprintenGiskehallenSandnes SLK
8.- 10. maiTechouse OpenStavanger SvømmehallStavanger Sk
30. mai -1. juniÅMNordtvetSK Speed
5. - 7. juniAquarama OpenAquaramaVågsbygd SLK
20. juniSSk sommerstevneHundvåg svømmehallStavanger SK
2. - 5. juliNM-LangbaneADO Arena Arna SLK, BS, BSC, BS-LK, Delfana, VS og Åstveit
11. - 12. juliNordisk UM
23. augustGamlingen bassengfestivalGamlingenSK Frisinn
28.- 30. augustTrener/lederkonferansenThon Hotel Arena LillestrømNSF
12. - 13. septemberArabersvømHaraldshallenHaugesund SK
12. - 13. septemberTripp Trapp 3KlepphallenKSSK
20. septemberKarmøyrekruttenKarmøyhallenKarmøy SK
20. septemberBrynerekruttenBryne symjehallBryne SK
25. - 27. septemberSSK-kvaliken Stavanger svømmehall Stavanger SK
5. - 9. oktoberHøstferie
16. - 18. oktoberUM TromsøTromsø SK
25. oktoberSandneskruttenRiskahallenSandnes SLK
30. oktober - 1. novemberNordsjøstevnetStavanger svømmehallRogaland SK
12. - 15. novemberJr./Sr. NM kortbanePorsgrunnPoseidon
14. - 15. novemberKSSK Open Klepp svømmehallKlepp SSK
21. novemberSSK rekruttenHundvåg svømmehallStavanger SK
22. novemberHSK-rekruttenHaraldshallenHaugesund SK
27. - 29. novemberSandnes OpenIglemyrhallenSandnes SLK
5. desember JulerekruttenHundvåg svømmehallSK Frisinn
6. desemberJulesprintenStavanger svømmehallSK Frisinn

Comments are closed.